Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Klub PiS bez Jacka Madejka

Utworzony przez pisiak, 24 lutego 2012 r. o 15:12 Powrót do artykułu
No to przypomnijmy te gwiazdy pis-u którzy są w tym słynnym klubie: Misiak, Zając, Bień, Albiniak, Lis, Saj, Bartysiak w jakich sprawach pytam - to szacowne grono zapytuje że pytania radnego Madejka tak ich poruszyły? No jakie pytania dla dobra miasta stawiacie - proszę o przykład takiego właściwego zapytania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś cisza.Może mają nakaz żeby milczeć od Stawiarskiego,bo wylecą....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda , ze pani siejewicz i pan krawiec glosowli za w sprawie tv TRWAM ale obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla radnego Madejka ze nie był pod wpływem tego d.... Stawiarskiego i beznadziejnego Misiaka. POstawił im sie i go wyrzucili bo nie zachowywal sie jak oni błazni. Zainponowal mi Pan Panie radny Madejek. Partia PIS mi jest bardzo daleka ale Pana szanuję! Takich radnych powinnismy miec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne te posty odnośnie artykułu - myślę że sam zainteresowany je pisze - pozdrawiam Panie Jacku ale niech się Pan POzwoli wyPOwiedzieć internautom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit'u pit'u kraśnicki analityku wylądujesz w psychjatryku wszędzie widzisz jednego Madejka chorego twego umysłu ślepa ideika weź skierowanie na badanie abramowice otwarte dla ciebie pacanie jest wielu dzielnych Madejków w Kraśniku ale nie na tym forym ty od Stawiarskiego bziku - do takiego rymowania żaden Madejek nie jest zdolny i to jest mój głos i dowód w sprawie "oddolny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psychiatra napisał:
pit'u pit'u kraśnicki analityku wylądujesz w psychjatryku wszędzie widzisz jednego Madejka chorego twego umysłu ślepa ideika weź skierowanie na badanie abramowice otwarte dla ciebie pacanie jest wielu dzielnych Madejków w Kraśniku ale nie na tym forym ty od Stawiarskiego bziku - do takiego rymowania żaden Madejek nie jest zdolny i to jest mój głos i dowód w sprawie "oddolny"
może i "oddolny" i całkiem mozolny nie jestem od Stawiarskiego bo uważam Go za głupiego , a Madejek - na marginesie też ma nierówno pod "sufitem " bo go poznałem i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja wyjątkowość jest w pełni zrozumiała "pit'cie" plujesz, słowa miotasz i zacierasz ręce "wicie, rozumicie". mędrzec z ciebie tęga głowa, nie masz równych tobie mło.... Kraśnik dumny z takiej cnoty co uprawia kule w płocie. a jak mówisz o "nierównym" drugiego człowieka suficie, miej na względzie zemstę bogów i mózgu swego zgnicie... "nieudolne" moje rymy co cię zgorszeć były w stanie broniąc porządnego człowieka wypełniały swe zadanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przepadałam nigdy za Madejkiem , ale to co Stawiarek wyprawia przechodzi najsmielsze oczekiwania.....moze to dlatego ze ma w domu nie koniecznie tak jak trzeba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
może i "oddolny" i całkiem mozolny nie jestem od Stawiarskiego bo uważam Go za głupiego , a Madejek - na marginesie też ma nierówno pod "sufitem " bo go poznałem i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia
Bądż konkretny oceniaj Madejka w kategorii radnego czy interpelacje dla ciebie były niepotrzebne??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiar jest kompleksowo łysy to go wkurza po całości poza tym służył Czubkowi co najmniejod 1996 do 2005. Potem był mu zwyczjnie niewdzieczny. Potem wykiwał tych z kampanii Włodarczyka teraz rozwala PiS no i znaczy to że od dawna odwala gościowi - tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobek napisał:
czy to prawda , ze pani siejewicz i pan krawiec glosowli za w sprawie tv TRWAM ale obciach
A dlaczego obciach???Znam dużo wykształconych ludzi i mądrych którzy też są za TV Trwam.Jest to dobra pprzeciwwaga dla TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwlaszcza przed wyborami wtedy wszyscy wyksztalceni chetnie bioro udzial w programach tv TRWAM, no pani siejewicz to sympatyczka platformy obywtelskiej i bliska przyjacolka pana czubinskiego, no i pana stawiarskiego. Jak ona to godzi, no ale czego sie nie robi dla korytka, a pan krawiec to czlonek PO i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psychiatra napisał:
twoja wyjątkowość jest w pełni zrozumiała "pit'cie" plujesz, słowa miotasz i zacierasz ręce "wicie, rozumicie". mędrzec z ciebie tęga głowa, nie masz równych tobie mło.... Kraśnik dumny z takiej cnoty co uprawia kule w płocie. a jak mówisz o "nierównym" drugiego człowieka suficie, miej na względzie zemstę bogów i mózgu swego zgnicie... "nieudolne" moje rymy co cię zgorszeć były w stanie broniąc porządnego człowieka wypełniały swe zadanie.
Kochanowski albo Rej to z Ciebie marny - lecz się moja rada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
A dlaczego obciach???Znam dużo wykształconych ludzi i mądrych którzy też są za TV Trwam.Jest to dobra pprzeciwwaga dla TVN.
to ciekawe bo ja nie znam nikgo takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Madejek zrobił na mnie pozytywne wrażenie chociaż PIS - hipokryci to nie moja bajka. Reszta ( pis)siedzi cicho i nie zadaje niewygodnych pytań np. gdzie inwestycje , nowe miejsca pracy itp. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
to ciekawe bo ja nie znam nikgo takiego
Widocznie twoje autorytety to Michnik ,Walter i Kwaśniewski oraz pseudoprofesor bez studiów Bartoszewski..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolanta napisał:
Widocznie twoje autorytety to Michnik ,Walter i Kwaśniewski oraz pseudoprofesor bez studiów Bartoszewski..
Wiadomość zmieszczona na Onecie: "Jarosław Kaczyński nie otrzymał promocji do 11. klasy (niegdyś tak liczono kolejne etapy edukacji). W związku z tym jego matura oraz otrzymanie uczelnianego indeksu, a później magisterium budzą spore wątpliwości." Różne są, jak widać, autorytety. Istotne znaczenie ma tu zdolność do samodzielnego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na PiS i szef Pisu Michałkiewicz Krzysztof?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolanta napisał:
Widocznie twoje autorytety to Michnik ,Walter i Kwaśniewski oraz pseudoprofesor bez studiów Bartoszewski..
On zawsze BUC trzymał i z żydami i z konfidentami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...